rreth nesh

i mirëpritur

Unionchem është e specializuar në prodhimin dhe shitjet e kimikateve specialiteti me cilësi të lartë. Produkti ynë mbulon një gamë të HYDROCOLLOIDS për aplikime të gjera përfshin ushqim, kozmetike, kujdes të personelit, të pastrimit të shtëpisë, tekstile, letër, qeramike, Paint & Veshje, fushë nafte, minierave, etj. Çdo produkt zotëron funksionalitet të shkëlqyer dhe unike në trashje, pezullimin, kontroll rheology, flocculation, etj në aplikimin e tij veç e veç.

Lexo më shumë
 • Ekspozitat
  Ekspozitat
  19-04-30
  We have participated in more than 20 exhibitions,obtains the highest pr...
 • Fabrika Tour
  Fabrika Tour
  19-04-30
  Till now, the merchandise list has been updated on a regular basis and ...
Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!